Kolejna szkoła włączona!

Tym razem nasi wolontariusze wyremontowali salę w Szkole Podstawowej nr 1 w Chodzieży

To miała być praca na jeden weekend. Wpadamy, robimy swoje i oddajemy dzieciakom odświeżoną salę. Tak miało być…

Tymczasem zajęcia mieliśmy na trzy weekendy.

Musieliśmy zrywać tynk do gołej cegły i kuć ręcznie. Kontener z  gruzem zapełniał się w błyskawicznie tempie, ale i nasza satysfakcja rosła. Zamontowaliśmy płyty kartonowo-gipsowe, wyszpachlowaliśmy sufit i pozostałe powierzchnie płaskie, potem je pomalowaliśmy, a na podłodze ułożyliśmy płytę i gumową wykładzinę.

W szkole w Chodzieży zostawiliśmy mega pozytywną energię, która dziś towarzyszy dzieciom w codziennej edukacji.

Dziękujemy wolontariuszom :)

Akcja ta nie udałaby się bez wsparcia wolontariuszy fundacji „Włącz się”. Swój czas i energię oddali nam: Magdalena Lisek,

Mateusz Apiecionek, Mateusz Maryniuk, Karol Kraśniewski, Paweł Denisewicz i Przemek Dukiewicz.

Dziękujemy im wszystkim oraz zarządowi fundacji.

Dobro wraca!

STARTUJEMY Z KOLEJNĄ EDYCJĄ WOLONTARIATU ROKU 2020

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że również w tym roku startujemy z kolejną edycjąKonkursu na Wolontariat Roku 2020!Niniejszą akcją chcemy przede wszystkim promować... więcej »