POMOC, POMOC W ZAKOPANEM!!!

 

W dniach 21-23.08 grupa osób, na co dzień pracujących w salonie sprzedaży sieci Media Expert w Zakopanem, przeprowadziła wspaniałą akcję w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zakopanem

W ramach akcji wyremontowano trzy pomieszczenia. Sale zostały odświeżone, wolontariusze załatali ubytki w ścianach i dokładnie je odmalowali. Nasi Wolontariiusze przeprowadzili również drobne prace porządkowe i naprawcze w inncyh salach - dokończyli montaż wykładziny oraz pomogli w przenoszeniu mebli i pomocy dydaktycznych.

  

Ze środków pozyskanych z Fundacji Włącz Się zakupiono potrzebne materiały do remontu oraz wymieniono zniszczony i wysłużony sprzęt AGD i RTV tj. dwie kuchenki ceramiczne oraz komputer obsługujący tablicę interaktywną.  - "Zakupiliśmy również dwie rolety, koc do zabaw oraz dywan." relacjonuje Koordynator projektu Rafał Kubisiak. -"Dziękuję za pomoc fundacji, Wam oraz wszystkim pracownikom sklepu ME w Zakopanem, którzy włączyli się w remont, za pomoc w przedsięwzięciu, które miałem przyjemność koordynować. Bez Was nie było by to możliwe! - dodaje na koniec. 

W imieniu Fundacji dziękujemy wszytskim uczestnikom projektu za zaangażowanie, poświęcony szas i wylany pot dla tej słusznej sprawy! Macie ogromne serducha! 

 


Aktualności

STARTUJEMY Z KOLEJNĄ EDYCJĄ WOLONTARIATU ROKU 2020

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że również w tym roku startujemy z kolejną edycjąKonkursu na Wolontariat Roku 2020!Niniejszą akcją chcemy przede wszystkim promować... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »