Turniej FIFA dla dzieci z okazji Dnia Dziecka

TURNIEJ FIFA DLA DZIECIAKÓW Z TERENÓW WIEJSKICH JAKO INICJATYWA WOLONTARIUSZY I PRACOWNIKÓW MEDIA EXPERT

Z okazji Dnia Dziecka we wsi Nadrybie odbył  się spektakularny turniej gier komputerowych.

2.06.2019 I ETAP odbył się w OSP Nadrybie, gdzie wójt gminy Puchaczów wraz z Panią Sołtys wsi Nadrybie – Wieś zainaugurowali turniej.
Oprócz konkursu dla dzieci odbyło się również ognisko dla mieszkańców gminy wraz z zabawami i grami.

3.06.2019 II ETAP zaplanowany został w Szkole Podstawowej w Nadrybiu, gdzie podczas pikniku rodzinnego odbędą się zawody sportowe oraz gry i zabawy dla dzieci.

Wolontariusze Fundacji Włącz Się zadbali o każdy szczegół organizacyjny imprezy. Główną dewizą wydarzenia była dobra zabawa dla dzieci z terenów wielskich. Zdrowa rywalizacja oraz piękne nagrody sprawiły, że do Turnieju stanęło wielu uczestników.

Organizatorzy ocenili, że w wydarzeniu wzięło udział około 150-200 osób. Impreza trwała 2 dni. W tym czasie rozegrano ok 80 kilkuminutowych rozgrywek.

Dzieci były podzielone na grupy wiekowe: Junior :5  - 9 lat, Młodzik : 10 -13 lat, Senior: 13 - 18 lat. Odbyło się także losowanie uczestników w poszczególnych grupach zgodnie z regulaminem konkursu.

Każdy uczestnik, bez względu na wynik, otrzymywał od organizatorów drobny upominek, przez co żadne dziecko nie czuło się poszkodowane, a rodzice byli zachwyceni taka inicjatywą.

-"Usłyszeliśmy bardzo dużo pozytywnych opinii oraz pochwał. Echo po turnieju i nasza wspólna inicjatywa rozeszła się po sąsiadujących gminach"- dodaje na koniec Koordynator Projektu Tomasz Glądała.

Wysiłek i poświęcenie, jakie dali od siebie Wolontariusze Fundacji podczas przygotowania oraz trwania jego trwania pokazuje, jak wielkie  mają serca. Bezinteresowna pomoc zawsze jest postrzegana jako najwyższa wartość człowieka.

Dziękujemy za zaangażowanie!!!!

STARTUJEMY Z KOLEJNĄ EDYCJĄ WOLONTARIATU ROKU 2020

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że również w tym roku startujemy z kolejną edycjąKonkursu na Wolontariat Roku 2020!Niniejszą akcją chcemy przede wszystkim promować... więcej »