PILNE!!!Potrzebna pomoc dla Mariusza ze Śremu! Stracił dom w pożarze

mariusz z żoną.jpg mariusz 3.JPG mariusz 2.JPG MARIUSZ 1.JPG
 
 
 

"Wczoraj w piątek 20 listopada o tej porze byliśmy zwyczajną rodziną, jakich wiele. Żona, mąż i nastoletnie dziecko. Mieszkający w domu z kredytem do spłacenia. Dzisiaj wciąż jakimś cudem jesteśmy we trójkę, wciąż nad głową wisi kredyt, tylko domu już nie mamy..." - to słowa Mariusza, któremu 20 listopada zawalił się cały świat. Pożar strawił wszystko, dom nadaje się wyłącznie do rozbiórki.

 

TUTAJ NIE POTRZEBA WIELU SŁÓW, TUTAJ KONIECZNA JEST REALNA POMOC!

https://www.tydzien.net.pl/2020/11/21/luciny-budynek-po-pozarze-nadaje-sie-do-rozbiorki/
 
Prosimy wszystkich w imieniu Mariusza i jego Rodziny, w imieniu współpracowników Media Expert i przyjaciół, o włączenie się w zbiórkę.

W dalszym ciągu nie są znane przyczyny powstania pożaru. 

Sam budynek nie nadaje się do remontu, a gdzie tu mówić o dalszym jego zamieszkaniu. Konstrukcja jest poważnie uszkodzona...

POMAGAMY! WPŁACAMY! RUSZAMY WSZYSCY RAZEM DLA MARIUSZA!!!DLA YOGIEGO!

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

MARIUSZ GROBELNY

Miejsce: LUCINY

Trwa od: 2020-11-22

Zakończenie: 2020-12-31


Wpłaciło: 98 osób

Potrzebne jeszcze: 56537 zł

23463 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

Wspieramy lokalną służbę zdrowia!

Fundacja „Włącz się!”, działająca przy Media Expert, przekazała bezpłatnie sprzęt ratujący życie. Jest to urządzenie do terapii nerkozastępczej, które trafiło na... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »