PILNE!!!Potrzebna pomoc dla Mariusza ze Śremu! Stracił dom w pożarze

mariusz z żoną.jpg mariusz 3.JPG mariusz 2.JPG MARIUSZ 1.JPG

"Wczoraj w piątek 20 listopada o tej porze byliśmy zwyczajną rodziną, jakich wiele. Żona, mąż i nastoletnie dziecko. Mieszkający w domu z kredytem do spłacenia. Dzisiaj wciąż jakimś cudem jesteśmy we trójkę, wciąż nad głową wisi kredyt, tylko domu już nie mamy..." - to słowa Mariusza, któremu 20 listopada zawalił się cały świat. Pożar strawił wszystko, dom nadaje się wyłącznie do rozbiórki.

TUTAJ NIE POTRZEBA WIELU SŁÓW, TUTAJ KONIECZNA JEST REALNA POMOC!

Prosimy wszystkich w imieniu Mariusza i jego Rodziny, w imieniu współpracowników Media Expert i przyjaciół, o włączenie się w zbiórkę.

W dalszym ciągu nie są znane przyczyny powstania pożaru.

Sam budynek nie nadaje się do remontu, a gdzie tu mówić o dalszym jego zamieszkaniu. Konstrukcja jest poważnie uszkodzona...

POMAGAMY! WPŁACAMY! RUSZAMY WSZYSCY RAZEM DLA MARIUSZA!!!DLA YOGIEGO!

MARIUSZ GROBELNY

Miejsce: LUCINY

Trwa od: 2020-11-22

Zakończenie: 2020-12-31

Wspieramy lokalną służbę zdrowia!

Fundacja „Włącz się!”, działająca przy Media Expert, przekazała bezpłatnie sprzęt ratujący życie. Jest to urządzenie do terapii nerkozastępczej, które trafiło na... więcej »