Pomagamy Marcelince

received_1273417039518255.jpeg

Marcelinka chce tuptać

Marcelinka dzięki Waszej pomocy przeszła pomyślnie operację 26 marca. Kolejny etap leczenia to zakup kosztownych ortez ( ok. 8 000 zł). Dlatego jej rodzice proszą o pomoc. Ich budżet domowy nie jest w stanie pokryć tak dużego zakupu.

Ponawiamy apel o pomoc, pomóżmy spełnić marzenia Marcelinki i jej zatroskanych Rodziców

Potrzeba tylko pieniędzy. Tylko tyle i aż tyle, by pięciolatka znowu mogła biegać

Pomóżmy jej znowu biegać. Bo czy jest w domu coś rozkoszniejszego niż tupot małych stóp?

Włączamy pomaganie - klikamy ! wspieramy!

Dla Marcelinki

Miejsce: Złotów

Trwa od: 2020-03-09

Zakończenie: 2020-06-25