Pomagamy Marcelince

Marcelinka ikona.PNG

Marcelinka chce tuptać

Potrzeba tylko pieniędzy. Tylko tyle i aż tyle, by pięciolatka znowu mogła biegać

Pamiętacie jak będąc dziećmi stawaliście na palcach? Żeby zajrzeć do meblościanki albo sięgnąć po leżące na szafie cukierki? Albo żeby być wyższym, gdy tata zaznaczał wasz wzrost na ścianie…

Chyba każdy z nas tak robił.Ale nie Marcelinka. 5 - latka nie staje na palcach, kiedy chce. Ona jest na nich bez przerwy. Wyższa nie dla cukierków, lecz przez ból i przykurcze mięśni. Dlaczego tak dziwnie chodzi, zastanawiali się jej rodzice. - Trafiliśmy do Poznania, do profesora Marka Jóźwiaka i zrobiliśmy córci wiele badań – mówi mama Marcysi. - Niestety okazało się, że nasza córeczka musi mieć operację nóżek...

Lekarze chcą ponacinać mięśnie dziewczynki i w ten sposób ulżyć jej cierpieniu. Fibrotomia do niedawna wykonywana była jedynie za granicą, najczęściej w Rosji, która jest kolebką tego leczenia. Od obecnego roku jednak zabieg metodą Ulzibata można przeprowadzić w Polsce. Niestety nie jest on refundowany, a jego koszt to 6 tys. złotych (plus koszty rehabilitacji i półrocznego chodzenia w łuskach).

Marcelinka w szpitalu stawić ma się 26 marca, ale nie ma potrzebnej kwoty. Dlatego jej rodzice proszą o pomoc.

Pomóżmy jej znowu biegać. Bo czy jest w domu coś rozkoszniejszego niż tupot małych stóp?

Włączamy pomaganie - klikamy ! wspieramy!

 

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Dla Marcelinki

Miejsce: Złotów

Trwa od: 2020-03-09

Zakończenie: 2020-03-26


Wpłaciło: 44 osób

Potrzebne jeszcze: 4110 zł

1890 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

STARTUJEMY Z KOLEJNĄ EDYCJĄ WOLONTARIATU ROKU 2020

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że również w tym roku startujemy z kolejną edycjąKonkursu na Wolontariat Roku 2020!Niniejszą akcją chcemy przede wszystkim promować... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »