Walczymy o zdrowie Michała

FB_IMG_1583570949031.jpg

Odwołajmy wyrok dla Michała!!! pomagamy!!!

U naszego Podopiecznego zdiagnozowano złośliwy nowotwór noso-gardła. Wiadomość taka jest jak wyrok...

„Gdy dowiedziałem się, że choruję, przeżyłem szok nie do opisania!
Trudno było mi się z tym pogodzić. Jednak patrząc na moich najbliższych, na niespełna 6-letniego synka, postanowiłem że się nie poddam!
Tak, nie poddam się!
Tym bardziej, że dostałem drugą szansę!
Niestety sam nie jestem w stanie jej wykorzystać, bo koszt leczenia przekracza moje możliwości. Ale z pomocą dobrych ludzi mogę wygrać i żyć!
Dlatego dzisiaj, tu i teraz, z całego serca proszę każdego z Was o pomoc, ponieważ bardzo chcę żyć. Chcę zdążyć pokonać tego potwora, który wywrócił moje życie do góry nogami.
Dlatego proszę: pomóżcie mi, wpłacajcie i udostępniajcie ten post swoim znajomym."

Michał jest życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem.  Od 6 lat bawi poczuciem humoru swoich współpracowników, którzy poprosili Fundację o pomoc i wparcie dla kolegi. Nie możemy  zostawić go samego w tak trudnej sytuacji.

W imieniu Michała i jego rodziny a także załogi sklepu z Piekar Śląskich, w którym pracuje nasz Podopieczny, prosimy o wpłaty. Każda kwota ma znaczenie.

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Michał Szczepański

Miejsce: Bytom

Trwa od: 2020-03-01

Zakończenie: 2020-05-20


Wpłaciło: 76 osób

Potrzebne jeszcze: 2270 zł

2730 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

Wspieramy lokalną służbę zdrowia!

Fundacja „Włącz się!”, działająca przy Media Expert, przekazała bezpłatnie sprzęt ratujący życie. Jest to urządzenie do terapii nerkozastępczej, które trafiło na... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »