Walczymy o zdrowie Michała

FB_IMG_1583570949031.jpg

Odwołajmy wyrok dla Michała!!! pomagamy!!!

U naszego Podopiecznego zdiagnozowano złośliwy nowotwór noso-gardła. Wiadomość taka jest jak wyrok...

„Gdy dowiedziałem się, że choruję, przeżyłem szok nie do opisania!
Trudno było mi się z tym pogodzić. Jednak patrząc na moich najbliższych, na niespełna 6-letniego synka, postanowiłem że się nie poddam!
Tak, nie poddam się!
Tym bardziej, że dostałem drugą szansę!
Niestety sam nie jestem w stanie jej wykorzystać, bo koszt leczenia przekracza moje możliwości. Ale z pomocą dobrych ludzi mogę wygrać i żyć!
Dlatego dzisiaj, tu i teraz, z całego serca proszę każdego z Was o pomoc, ponieważ bardzo chcę żyć. Chcę zdążyć pokonać tego potwora, który wywrócił moje życie do góry nogami.
Dlatego proszę: pomóżcie mi, wpłacajcie i udostępniajcie ten post swoim znajomym."

Michał jest życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem.  Od 6 lat bawi poczuciem humoru swoich współpracowników, którzy poprosili Fundację o pomoc i wparcie dla kolegi. Nie możemy  zostawić go samego w tak trudnej sytuacji.

W imieniu Michała i jego rodziny a także załogi sklepu z Piekar Śląskich, w którym pracuje nasz Podopieczny, prosimy o wpłaty. Każda kwota ma znaczenie.

Michał Szczepański

Miejsce: Bytom

Trwa od: 2020-03-01

Zakończenie: 2020-05-20

Wspieramy lokalną służbę zdrowia!

Fundacja „Włącz się!”, działająca przy Media Expert, przekazała bezpłatnie sprzęt ratujący życie. Jest to urządzenie do terapii nerkozastępczej, które trafiło na... więcej »