Podobno miłość przetrwa wszystko, przetrwa nawet śmierć....

Racibórz zbiórka banner.jpg

Podobno miłość przetrwa wszystko, przetrwa nawet śmierć ...Wierzymy, że tak jest, wierzymy, że Wojtek czuwa każdego dnia.

 

13.05.2019 r. dla Ady i Hani zatrzymał się świat. Kochany mąż i Tatuś nie wpadł już do domu mówiąc: „Co robiły moje kobiety,gdy mnie nie było?”, nie pogłaszcze już swojej Lali (jak mówił na Hanie), po główce i nie da czułego całusa. Nie pojawi się na żadnym z dniu ojców w przedszkolu, szkole. Nie postawi obiecanego placu zabaw na podwórku.

Nie zrobi tego wszystkiego.

Wojtek pracował jako zawodowy kierowca, zginął w wypadku samochodowym, wracając do domu z trasy, którą tak doskonale znał, którą tyle razy pokonał.

Prowadzony przez niego tir, uderzył w pojazd jadący przed nim. Niestety, Wojtek poniósł śmierć na miejscu, osieracając półtora miesięczną córkę, zostawiając żonę, rodzinę i przyjaciół.

Wojtek urodził się 07.10.1987 r. był zapalonym siatkarzem, grał nawet w amatorskiej lidze siatkówki. Niejednokrotnie z żoną Adą kibicowali drużynie narodowej.

Oboje uwielbiali podróże, zarówno te duże jak i mniejsze, wypady nad morze, do Gdańska, Sopotu to był prawdziwy rytuał.

Tworzyli cudowny związek, 5 lat małżeństwa to jednak zdecydowanie za krótko…okrutny los postanowił rozdzielić Adę, Haneczkę i Wojtka…

Wojtek nie był tylko cudownym mężem, ojcem ale i wspaniałym przyjacielem. 

- "Pomimo tego, że to Ada jest pracownikiem ME w Raciborzu, cała ekipa znała Wojtka. Rozgrywaliśmy razem mecze siatkówki, organizowaliśmy wypady na koncerty, czy grille-  przyznają pracownicy salonu  Media Expert w Raciborzu. - Wszyscy tworzyliśmy jedną rodzinę. Chcemy pomóc Adzie i Hani. Wesprzyjmy je tak jak potrafimy. Nie tylko dobrym słowem i silnym ramieniem, ale także materialnie. Obiecaliśmy Wojtkowi, że nie zostawimy jego dziewczyn, będziemy się nimi opiekować. Pomóżcie zrealizować tę obietnicę."

 W imieniu całej społeczności Fundacji, naszcyh przyjaciół i darczyńców prosimy o wsparcie dla Rodziny Wojtka. 

ps. Łaczymy się w bólu z rodziną Wojtka...

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Rodzina Wojtka z Raciborza

Miejsce: Racibórz

Trwa od: 2019-06-01

Zakończenie: 2019-08-31


Wpłaciło: 33 osób

Potrzebne jeszcze: 19120 zł

880 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

Wspieramy lokalną służbę zdrowia!

Fundacja „Włącz się!”, działająca przy Media Expert, przekazała bezpłatnie sprzęt ratujący życie. Jest to urządzenie do terapii nerkozastępczej, które trafiło na... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »