Arnold z Łęcznej

BANER GŁOWNY.jpg

 

zbiórka zakończona w dniu 11-02-2019 - zebrana kwota 12 570 zł 

Spłonęło wszystko..... Całe szczęście, że Arnold ma wokół siebie tylu ludzi dobrej woli. POMAGAMY BO ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA TUŻ TUŻ. 

Dnia 25.11.2018. doszło do  przykrego zdarzenia. Około godziny 19:00 w mieszkaniu Arnolda wybuchł pożar. Arnold mieszka z swoją mamą. Nie ma w Łęcznej bliskiej rodziny.
Oboje trafili do szpitala, gdzie po kliku godzinach zostali wypisani. Na szczęście ich życiu nic nie zagraża.

Koledzy z pracy zorganizowali doraźną pomoc dla pogożelców: 

W pierwszej kolejności są im niezbędne okna i drzwi. Wstępnie koszt tych rzeczy szacujemy na 8 tys zł.
Bez okien i drzwi nie będzie można dalej prowadzić prac a czas oczekiwania na te produkty jest dość długi.
Obecne warunki atmosferyczne zimowe pogarszają sytuację – musimy zabezpieczyć zalane mieszkanie tak aby nie doszło do dalszych strat.
W tej chwili okna i drzwi są zabite płytami przez administrację.

W dalszej kolejności będziemy potrzebować wsparcia finansowego obejmującego remont 73m2 mieszkania. Należy wykonać prace remontowe, takie jak skuwanie tynków, malowanie, położenie paneli we własnym zakresie. Mamy narzędzia niezbędne do tego typu prac. Ustalimy grafiki malowania i prac związanych z położeniem paneli.

Obecnie Arnold i jego mama  mieszkają u znajomych. Koledzy z pracy zobligowali się, że przyjmą ich pod swoje dachy jeśli zajdzie taka konieczność.  Również został zaproszony przez swpich kolegów z pracy na Wigilię, której już wiemy, że nie spędzi w domu.

Jako organizacja chcemy wesprzeć Arnolda i jego Mamę w tym ciężkim okresie. Chcemy poprzez fundację zebrać środki finansowe do podstawowego remontu. Potrzebujemy razem z sprzętem około 50 000 zł.

W załączniku zdjęcia obecnej sytuacji.

Poprosiliśmy również o wsparcie prawne przyjaciół Fundacji - kancelarię MARCINKOWSKI BROKER SP. Z O.O. z Poznania. - włączyli się do akcji błyskawicznie za co serdecznie dziękujemy już teraz!

 

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Arnold z Łęcznej

Miejsce: Łęczna

Trwa od: 2018-12-01

Zakończenie: 2019-02-10


Wpłaciło: 214 osób

Potrzebne jeszcze: 37430 zł

12570 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

Wspieramy lokalną służbę zdrowia!

Fundacja „Włącz się!”, działająca przy Media Expert, przekazała bezpłatnie sprzęt ratujący życie. Jest to urządzenie do terapii nerkozastępczej, które trafiło na... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »