Mateusz Grabowski z Woli

mateusz g.JPG

Mateusz Grabowski z Woli, lat 25 

3 października 2017 między 19.00-20.00 jadąc z pracy do domu, w okolicznościach  bardzo złych warunków atmosferycznych, Mateusz wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku uderzenia doznał poważnych obrażeń ciała, szczególnie w obrębie głowy. W skutek wypadku chłopak doznał licznych pęknięć twarzoczaszki. W jego głowie powstało wiele niebezpiecznych krwiaków. Przez dłuższy czas Mateusz był w śpiączce. W tej chwili powoli wraca do pełnej świadomości umysłowej.

Rodzina i przyjaciele apelują o pomoc w zebraniu środków pieniężnych niezbędnych do przeprowadzenia intensywnej rehabilitacji, która jest szansą na szybki powrót do zdrowia. 

Fundacja Włącz Się uruchamia zbiórkę poprzez swoją stronę i z całego serca zachęca do dokonywania wpłat poprzez system PayU oraz bezpośrednio na konto Fundacji:

PKO Bank Polski

Fundacja Włącz Się!

ul. Za dworcem 1D, 77-400 Złotów

07 1020 3844 0000 1102 0134 3508

Liczymy na wszystkich wspaniałych daczyńców i z góry dziękujemy za wpłaty!!!!

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Mateusz Grabowski

Miejsce: Wola

Trwa od: 2017-10-23

Zakończenie: 2017-12-31


Wpłaciło: 67 osób

Potrzebne jeszcze: 1400 zł

5600 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

Zainspiruj grafików i zgarnij Smartfon APPLE iPhone 7

Pomóżcie nam stworzyć logo! Zainspiruj grafików!Nasza fundacja zmieniła nazwę na MEDIAEXPERT Włącz Się i potrzebuje nowego znaku graficznego. Szukamy inspiracji... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »