00016.jpg
Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa Otrzymaliśmy podziękowanie za pomoc w ufundowaniu paczek ze słodyczami na spotkanie integracyjne dzieci z rodzin zastępczych wraz z opiekunami. Jest nam bardzo miło.
00013.jpg
Podziękowanie Dom Samotnej Matki z Dzieckiem – Zapowa Tym razem podziękowania otrzymaliśmy z „Domu Samotnej Matki z Dzieckiem” MONAR-MARKOT z miejscowości Zapowa. Przypominamy, iż Dom Samotnej Matki z Dzieckiem to jednostka samorządowa, samodzielnie działająca, w której przebywa 40 podopiecznych. Pomogliśmy Im w zdobyciu telewizora.
00012.jpg
Projekt Kostka 2013 W tym roku także wspieraliśmy Projekt Kostka 2013. Pomagaliśmy przy organizacji wydarzenia jako jeden ze sponsorów, za co otrzymaliśmy podziękowania  [:)]
00011.jpg
Przedszkole Samorządowe im. M. Konopnickiej w Jastrowiu Kolejne podziękowanie dla naszej Fundacji, tym razem od Przedszkola Samorządowego im. M. Konopnickiej z Jastrowia. Przypominamy, że 20 września 2013. organizowaliśmy dla przedszkolaków akcję Włącz Małego Mistrza, która polegała na przeprowadzeniu treningu piłki siatkowej, do którego maluszki przystąpiły po raz pierwszy.
20121020_1719291.jpg
Szymon Nas pozdrawia Nie bez kozery piszemy Szymon, bo to przecież już duży chłopiec. Rehabilitacja, opieka lekarzy, ale przede wszystkim determinacja samego Szymona i jego rodziców przynosi zadziwiające rezultaty. Szymon czuje się  zdecydowanie lepiej i może cieszyć się pełnią życia. To wszystko oczywiście dzięki Waszemu wsparciu, za co dziękujemy Wam poniższym listem nadesłanym...
page-01.jpg
Renata Dolińska