O fundacji

Z wiary w ludzi i chęci do działania jakie przyświecają nam od lat powstała Fundacja MEDIAEXPERT "włącz się". Jej założycielami stali się pracownicy firmy Terg S.A., a mentorem Teresa Grzebita, która zainspirowała nas własną dewizą: chcieć to móc. Chcemy więc pomagać, bo jesteśmy przekonani, że zaszczepiamy w ten sposób w ludziach nadzieję, która przerodzi się w dalsze niesienie pomocy również przez tych, którym pomagamy w myśl zasady, że dobroć rodzi dobroć.

Nasza wspólna praca i doświadczenia życiowe mówią, że razem można zdziałać o wiele więcej. Właśnie dlatego w krótkim czasie dołączyło do naszej grupy już kilkadziesiąt osób. WŁĄCZYĆ SIĘ – to pierwszy krok do rozpropagowania naszej idei. – Mam kolejne marzenie – powiedziała Teresa Grzebita, fundator Fundacji – zaszczepić w ludziach, którzy mnie otaczają, odpowiedzialność społeczną. Dlatego Fundacja to nie tylko nazwa lecz ludzie, a przede wszystkim potrzebujący. Mamy już grupę pierwszych podopiecznych, dla których właśnie powstaliśmy i działamy.

Wspieramy lokalną służbę zdrowia!

Fundacja „Włącz się!”, działająca przy Media Expert, przekazała bezpłatnie sprzęt ratujący życie. Jest to urządzenie do terapii nerkozastępczej, które trafiło na... więcej »