Wspieramy lokalną służbę zdrowia!

Fundacja „Włącz się!”, działająca przy Media Expert, przekazała bezpłatnie sprzęt ratujący życie. Jest to urządzenie do terapii nerkozastępczej, które trafiło na Oddział Intensywnej Terapii i Anestezjologii w Złotowskim Powiatowym Szpitalu im. Alfreda Sokołowskiego.

Zobaczcie sami. To kolejny krok w walce z Covidem.

Przy okazji kolejny już raz dziękujemy medykom za ich poświęcenie i ogrom ciężkiem pracy!

 

Fundacja MEDIAEXPERT charetatywnie pomaga w walce z koronawirusem już od wiosny tego roku. Już wiosną wspólnie z siecią Media Expert aktywnie zaangażowała się w pomoc polskiej służbie zdrowia. Wyposażono wówczas w sprzęt AGD oraz środki piorące ponad 100 szpitalnych oddziałów ratunkowych, także w szpitalach jednoimiennych. Przekazano również 1000 powerbanków dla ratowników medycznych. Uważamy, że naszą odpowiedzialnością jest dziś solidarne włączenie się w pomoc tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią. Pracujemy nad rozwinięciem działań na tym polu, bowiem ich efekty z całą pewnością podnoszą komfort i bezpieczeństwo pracy personelu medycznego, szczególnie w tak trudnych warunkach epidemii. Mamy nadzieję, że bezpośrednio przekłada się to również na poziom leczenia i tempo powrotu do zdrowia pacjentów. 
Zobaczcie sami. To kolejny krok w walce z Covidem. Przy okazji kolejny już raz dziękujemy medykom za ich poświęcenie i ogrom ciężkiem pracy!

Aktualności

Życzymy wszytskim Zdrowych i Wesołych Świąt

więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »