ZNAMY ZWYCIĘZCE KONKURSU

Mamy zwycięzcę!!!

Rozstrzygnęliśmy konkurs „Wakacje Experta” i wiemy już do kogo powędruje nagroda główna – zestaw kina domowego. 

Przez ponad dwa miesiące podglądaliśmy trzech naszych uczestników: Michała, Łukasza i Michała. Za ich zgodą i z pomocą podarowanych im przez nas kamer GoPro udało się przedstawić nam fenomenalny materiał filmowy. 

Widzieliśmy więc m.in.: zdobywanie zamków, pogoń za rybami (z brzegu i pod wodą), ujarzmianie silników (na torze i w błotku), walki, kopanie i śpiewanie.

Wiedzieliśmy, że w Media Expert pracują fantastyczni, kreatywni i pełni pasji ludzi! Panowie ukazali nam jak piękna jest Polska i że przy odrobinie chęci można spędzać czas aktywnie, ciekawie i inspirująco dla innych. 

Zwyciezcą konkursu zostaje:

Michał Sokołowski z Olsztyna!!!

Brawa, konfetti, istne szaleństwo????????????

Gratulujemy Michałowi.

 

Uważamy, że wygrał zasłużenie, ale i pozostali panowie – Łukasz i Michał - stanęli na wysokości zadania. I, co ważne, walczyli w duchu fair play. Mało tego, bywało że nawzajem lajkowali swoje filmy…

Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się z nami, chłopkami i „Wakacjami Experta”. Mamy nadzieję, że wrócimy z takim samym konkursem juz za rok!

GRATULACJE!

 

Aktualności

Wspieramy lokalną służbę zdrowia!

Fundacja „Włącz się!”, działająca przy Media Expert, przekazała bezpłatnie sprzęt ratujący życie. Jest to urządzenie do terapii nerkozastępczej, które trafiło na... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »