Zainspiruj grafików i zgarnij Smartfon APPLE iPhone 7

Pomóżcie nam stworzyć logo! Zainspiruj grafików!

Nasza fundacja zmieniła nazwę na MEDIAEXPERT Włącz Się i potrzebuje nowego znaku graficznego. Szukamy inspiracji do jego stworzenia. 
Pomożecie? 
 

Dla dwóch osób, które przyślą nam najlepsze propozycje przygotowaliśmy nagrody:

Apple iPhone 7, 32GB, kolor czarny

Apple iPhone 7, 32GB, kolor złoty 

 
 

Przedmiotem Konkursu jest wykonanie przez Uczestnika projektu graficznego logo Fundacji , której nazwa z dniem 24 lipca została zmieniona na fundacja MEDIAEXPERT Włącz Się. Ważne, by projekt graficzny zawierał elementy logotypu MEDIAEXPERT.

Do Konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania, na zasadach opisanych niniejszym Regulaminem.
Swoje propozycje przesyłajcie wraz z wypełnionyym formularzem złoszeniowym, stanowiącym załacnzik do regulaminu, do 20 sierpnia 2020 roku na adres fundacja@fundacjawlaczsie.pl.

Pamiętajcie! Złoszenia Konkursowe powinny stanowić oryginalną, autorską interpretację przez Uczestnika zadania Konkursowego.  Zgłoszenia Konkursowe muszą stanowić efekt samodzielnej pracy twórczej Uczestników i nie mogą stanowić cudzych utworów, ich kopii ani opracowania.

Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni i ogłoszeni 28 sierpnia 2020 r. Wyniki opublikowane zostaną na stronie internetowej www.fundacjawlaczsie.pl, na portalu informacyjnym TOL oraz na FB Kariera Media Expert

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu znajdziecie w załączniku poniżej! 


 


Załączniki:

Aktualności

ZNAMY ZWYCIĘZCE KONKURSU

Mamy zwycięzcę!!!Rozstrzygnęliśmy konkurs „Wakacje Experta” i wiemy już do kogo powędruje nagroda główna – zestaw kina domowego. Przez ponad dwa miesiące... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »