STARTUJEMY Z KOLEJNĄ EDYCJĄ WOLONTARIATU ROKU 2020

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że również w tym roku startujemy z kolejną edycją

Konkursu na Wolontariat Roku 2020!

Niniejszą akcją chcemy przede wszystkim promować wolontariat oparty zarówno na dobrej woli jak i na dobrym pomyśle i osobistym zaangażowaniu. Zachęcamy do zgłaszania projektów wolontariackich, które wynikają z realnych potrzeb lokalnej społeczności.

Tylko wtedy, kiedy odpowiadamy na konkretne problemy możemy doświadczyć prawdziwej satysfakcji z wolontariatu.

Zapraszamy chętne drużyny do podjęcia inicjatywy! Szczegóły w zamieszczonym poniżej regulaminie!

Czekamy na Was!

Załączniki:

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

KOLEJNY KONKURS ZA NAMI!!!Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i przesłanie na adres Fundacji tak pięknych fotografii. Przedstawiamy Wam wyniki KONKURSU:I... więcej »