Konkurs na Wolontariat Roku 2019 rozstrzygnięty!

Znamy zwycięzców konkursu!

Przez cały rok wolontariusze fundacji „Włącz się” bezinteresownie pracowali dla innych. Malowali i szpachlowali, zbierali i kupowali, biegali i grali. Dziękując im za to przygotowaliśmy konkurs na „Wolontariat Roku 2019”.

I oto mamy wyniki!

I miejsce w Konkursie „Wolontariat Roku 2019” zdobywa załoga elektromarketu Media Expert w Barlinka. Gratulacje!!!

II miejsce, ex aequo zdobyły załogi z Zakopanego i Sokołowa Podlaskiego. Brawa!!!

Na miejsce III zasłużyli nasi wolontariusze z działów DWPSiA i DKoM. Hurrra!!!

Przyznaliśmy także wyróżnienie, które trafia do ekipy z elektromarketu ME Łódź 3. Chapeau bas!!!

Wszyscy, bez wyjątku, macie wielkie serca.

Dziękujemy Wam za miniony rok i liczymy, że wspólnie zdziałamy jeszcze więcej. Fundacja nadal będzie wspierać Wasze akcje, więc włączajcie się!

STARTUJEMY Z KOLEJNĄ EDYCJĄ WOLONTARIATU ROKU 2020

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że również w tym roku startujemy z kolejną edycjąKonkursu na Wolontariat Roku 2020!Niniejszą akcją chcemy przede wszystkim promować... więcej »