WYNIKI KONKURSU WOLONTARIATU ROKU 2018! TYM RAZEM WYGRYWA ŚWIDNICA!!!

RADOŚĆ, UZNANIE, SZACUNEK, DOBRO, POMAGANIE - TO GŁOWNE HASŁA PRZYŚWIECAJĄCE INICJATYWIE WOLONTARIATU!

III edycja tego pięknego projektu już za nami! Teraz wieńczymy sukcesy i z całego serca dziękujemy!

Wolontariat to przede wszystkim powołanie, a nie praca za darmo. To jedna z możliwości angażowania się w sprawy społeczne!

 

Każdego roku inicjatywa poszerza swoje horyzonty. Coraz więcej cudownych młodych ludzi decyduje się, by pomagać! W ocenie naszych konkursowiczów jury bierze zawsze pod uwagę wielkość zespołu, skalę pomocy oraz efekt końcowy wspólnego wysiłku.

 

I MIEJSCE  I TYTUŁ ZWYCIĘZCY WOLONTARIATU ROKU 2018 należy do Wolontariuszy ze Świdnicy - to oni w tym roku zdobyli serca i uzanie naszej Komisji Konkursowej oraz Zarządu Fundacji Włącz Się. 

Cięzką pracą udało im się wyremontować mieszkanie socjane. Zamieszkał w nim Pan Jerzy, którego życie nie szczędziło w trudy i przeciwności. Na szczęście na ich drodze stanęli dobrzy ludzie - pracownicy elektomarketu Media Expert Świdnica 2- na czele z Kierownikiem Marcinem Drożdżem. 

http://fundacjawlaczsie.pl/nasze-akcje/156;a-w-swidnicy-robia-to-tak--pomagaja-na-calego-

II miejsce należy w tym roku do Wolontariuszy z Łodzi!

Remont Domu Dziecka dla Małych Dzieci przyczynił się do tego, że mieszkające tam dzieci mogą cieszyć się kolorowymi pięknymi pomieszczeniami, w których spędzają większość czasu. Fantastyczna inicjatywa, ogrom pracy i wiele uśmiechu - tak krótko można podsumować wysiłek tej wspaniałej ekipy.

http://fundacjawlaczsie.pl/nasze-akcje/137;dom-malego-dziecka-w-lodzi-zasypany-dobrocia-i-wielkim-usmiechem-dzieki-wolontariuszom-fundacji-wlacz-sie

III miejsce zdobyli zapaleni Wolontariusze ze Szczecinka, którzy brawurowo odremontowali Przedszkole Publiczne w Szczecinku. 

Ta cudowna, zgrana ekipa wyremontowała ponad 60 m2 pomieszczeń!!! Przy projekcie pracowało 15 osób z załogi. Integracja i pomaganie - taka była ich dewiza.

http://fundacjawlaczsie.pl/nasze-akcje/144;wakacyjny-wolontariat-w-szczecinku--przedszkole-do-remontu

SZCZEGÓLNE WYRÓŻNIENIE OTRZYMUJE ZAŁOGA WOLONTARIUSZY Z OŁAWY - klasa, uśmiech, pełna perfekcja, integracja i pomaganie - to ich dewiza! Wspaniała robota Kochani! ZADZIWNIACIE NAS KAŻDEGO ROKU CORAZ MOCNIEJ!!!

http://fundacjawlaczsie.pl/nasze-akcje/148;olawa-po-raz-drugi-zachwyca-swoja-dobrocia-

 

Laureaci Konkursu Wolontariat Roku 2019 do końca lutego otrzymają od Fundacji statuetki, dyplomy oraz nagrody niespodzianki. 

Pamiętajcie, dobro wraca!!!

Dziękujemy, że jesteście!!!!!!!!!!


Aktualności

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

KOLEJNY KONKURS ZA NAMI!!!Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i przesłanie na adres Fundacji tak pięknych fotografii. Przedstawiamy Wam wyniki KONKURSU:I... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »