DOM MAŁEGO DZIECKA W ŁODZI ZASYPANY DOBROCIĄ I WIELKIM UŚMIECHEM DZIĘKI WOLONTARIUSZOM FUNDACJI WŁĄCZ SIĘ!

O godzinie 09:00 ekipa ze sklepów Media Exeprt ruszyła do pracy w Domu Dziecka dla Dzieci Małych w Łodzi przy ul. Zbocze.

   

Pomalowane zostały wszystkie pomieszczenia z wyjątkiem korytarza. W jeden dzień odświeżyli 3 sypialnie oraz duży salon z kuchnią. Prace zakończono ok. godziny 21:00!!! zmęczeni ale szczęśliwi!

   

"W ramach obiadu Panie opiekunki udostępniły  grilla w ogrodzie - więc połączyliśmy przyjemne z pożytecznym :)" - relacjonuje nam Koordynatorka projektu Dagna Orędowicz.

      

Sprzęty podarowane przez Fundację bardzo ucieszyły dzieciaki i Panie Opiekunki - szczególnie aparat , odkurzacz  i  TV , Dzieci od teraz mają mozliwość oglądania bajek - stary TV już był popsuty.

Wolontariusze przyznają: -"To była dla Nas sama przyjemność i już mamy w głowie kolejną akcję :) Tym bardziej , że chęć niesienia pomocy jest duża  w  łódzkiej ziemi :) Wspierały Nas osoby z Łódź 3  - Roman mąż p.Ali , jednej z opiekunek domu dziecka oraz Wiktoria z Łodzi 4"

 

Wielkie uznanie, wielkie brawa dla wszytskich uczestników tego wydarzenia. Wasza postawa jest godna naśladowania!!!

Pamiętajcie, dobro wraca!

GRATULACJE!

 


Załączniki:

Aktualności

Bieg charytatywny dla Wiktorii

07 kwietnia 2018 w Janikowie odbył się Bieg Charytatywny dla Wiktorii. Podczas imprezy zebrano 14 675, 86 zł!!!! "Nie spodziewaliśmy się... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »