Igor ze Słupcy

Igor11.jpg

Zespół HELLP to rzadka choroba, która pojawia się w ciąży oraz w okresie okołoporodowym. W wielu przypadkach kończy się śmiercią zarówno matki, jak i dziecka. Na szczęście niektórym udaje się wygrać z tą straszną chorobą….tak było w przypadku Igora i jego matki, którym po ciężkiej walce lekarzy udało się uratować życie … oboje są już w domu i nie ma bezpośredniego zagrożenia życia. Jednak pojawiły się nowe problemy i wyzwania z którymi należy się zmierzyć i co najważniejsze – WYGRAĆ ! Mały Igor musiał urodzić się wcześniej z racji pogarszającego się stanu zdrowia matki (zanikały płytki krwi), dlatego ma szereg powikłań min. kardiologicznych, pulmonologicznych, jest również podejrzenie że mały ma wrodzoną mukowiscydozę – rodzice czekają na drugi wynik badania, pierwszy był niestety pozytywny….

Maleństwo czeka długa droga do zdrowia .. ale wiemy doskonale,  że rodzice nie odpuszczą i będą walczyć o swojego synka!

Potrzeby będą bardzo duże…dojazdy do szpitali, noclegi w hotelach przyszpitalnych…to dopiero początek listy potrzeb.

Każda pomoc jest ważna i bardzo potrzebna!!!

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Igor, 2 miesiące

Miejsce: Słupca

Trwa od: 2016-07-26

Zakończenie: 2017-02-21


Wpłaciło: 15 osób

Potrzebne jeszcze: 3985 zł

1015 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

Życzenia Wielkanocne

Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych,wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny.Pogody w sercu i radości płynącejze Zmartwychwstania Pańskiegooraz smacznego święconegow gronie... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »