Mikołaj z Łodzi

miki1.jpg

Mikołaj ma 37 lat, w tej chwili czeka na poważną operację usunięcia guza mózgu, której termin zbiega się z terminem porodu jego drugiego dziecka (kwiecień 2016).  Po tak ciężkiej operacji Mikołaj będzie potrzebował specjalistycznej opieki oraz kosztownej rehabilitacji. Nie trzeba dodawać, że jego rodzina- która za chwilę się powiększy – będzie potrzebowała olbrzymiego wsparcia. Pomagamy już dziś!

Cel zbiórki – opieka pooperacyjna, rehabilitacja, zakup sprzętu medycznego.

Mikołaj, lat 37

Miejsce: Łódź, Łódzkie

Trwa od: 2016-07-26

Zakończenie: 2017-12-31