Mikołaj z Łodzi

miki1.jpg

Mikołaj ma 37 lat, w tej chwili czeka na poważną operację usunięcia guza mózgu, której termin zbiega się z terminem porodu jego drugiego dziecka (kwiecień 2016).  Po tak ciężkiej operacji Mikołaj będzie potrzebował specjalistycznej opieki oraz kosztownej rehabilitacji. Nie trzeba dodawać, że jego rodzina- która za chwilę się powiększy – będzie potrzebowała olbrzymiego wsparcia. Pomagamy już dziś!

Cel zbiórki – opieka pooperacyjna, rehabilitacja, zakup sprzętu medycznego.

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Mikołaj, lat 37

Miejsce: Łódź, Łódzkie

Trwa od: 2016-07-26

Zakończenie: 2017-12-31


Wpłaciło: 1 osób

Potrzebne jeszcze: 8451 zł

1549 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

Dzieci Dzieciom na Dzień Dziecka!

 Dzieci dzieciom - siódmoklasiści ze Złotowa dali przykład! Fundacja „Włącz się!”, we współpracy z wolontariuszami z jednej ze złotowskich szkół podstawowych,... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »