Wanessa z Lipki

20140711_133108.jpeg

Wanessa Bąkowska lat 6. Piękne, długie blond włoski, uśmiechnięte oczy, radosne usposobienie – to właśnie Wanesska. Niestety nasza pięknisia przyszła na świat z niechcianym „kolegą” – z zespołem Downa, który utrudnia maleńkiej jej normalne egzystowanie. Ciężko jest bowiem funkcjonować z obniżonym napięciem mięśniowym, z uciążliwą astmą oskrzelową i przykrym atopowym zapalenie skóry. Mimo tego Wanessa to chodząca „Wiosna” –  pogodna, uśmiechnięta, radosna, kochająca muzykę, niezwykle ciepła i troskliwa dziewczynka. W domu dostała ksywkę „przylepka”. Niestety Dziewczynka wymaga regularnych (kilka razy w roku) turnusów rehabilitacyjnych usprawniających ją nie tylko fizycznie bowiem wymaga również szeregu terapii: logopedycznej, psychologicznej, pedagogicznej. Przebywa pod stała ścisła kontrolą wielu specjalistów.

POTRZEBUJEMY 4500 TYŚ ZŁOTYCH NA TURNUS REHABILITACYJNY I WIZYTY U SPECJALISTÓW BY DZIEWCZYNKA MOGŁA SPRAWNIEJ FUNKCJONOWAĆ W ŻYCIU CODZIENNYM.

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Wanessa

Miejsce: Lipka

Trwa od: 14.08.2016

Zakończenie: 20.08.2016


Wpłaciło: 22 osób

Potrzebne jeszcze: 6815 zł

185 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

KOLEJNI UCZESTNICZY KONKURSU WOLONTARIAT ROKU 2018 POKAZALI KLASĘ

WYREMONTOWALI MIESZKANIE SOCJALNE DLA SWOJEGO KOLEGI Z PRACY Grudzień to magiczny czas, ze względu na to, że to czas przedświąteczny. Dla Ekipy ze... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »