Wojtek z Kępna

24_10_2012__15_28_53-120x120.jpg

Wojtek z Kępna na obustronny niedosłuch od urodzenia. Nosi aparaty douszne niezmiennie od 1986 roku. Ostatnią wymianę aparatów miał w 2006 r. W chwili obecnej przygotowuje się do kolejnej wymiany, ale boryka się z brakiem środków. Koszt wymiany to ponad 8 tys. zł. Część środków Wojtek jest w stanie pozyskać z NFZ i PFRON, ale części nadal brakuje… Zarząd Fundacji Włącz Się zdecydował, że także pokryje część kosztów wymiany aparatów słuchowych. Wojtkowi pozostaje zdobycie 1/4 wymaganej kwoty. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Wojtka w tym działaniu prosimy o przekazanie środków finansowych na konto Fundacji Włącz Się z dopiskiem Wojtek z Kępna.

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Wojtek

Miejsce: Kępno

Trwa od: xxx

Zakończenie: 17.08.2016


Wpłaciło: 28 osób

Potrzebne jeszcze: 4980 zł

20 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

KOLEJNI UCZESTNICZY KONKURSU WOLONTARIAT ROKU 2018 POKAZALI KLASĘ

WYREMONTOWALI MIESZKANIE SOCJALNE DLA SWOJEGO KOLEGI Z PRACY Grudzień to magiczny czas, ze względu na to, że to czas przedświąteczny. Dla Ekipy ze... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »