Wojtek z Kępna

24_10_2012__15_28_53-120x120.jpg

Wojtek z Kępna na obustronny niedosłuch od urodzenia. Nosi aparaty douszne niezmiennie od 1986 roku. Ostatnią wymianę aparatów miał w 2006 r. W chwili obecnej przygotowuje się do kolejnej wymiany, ale boryka się z brakiem środków. Koszt wymiany to ponad 8 tys. zł. Część środków Wojtek jest w stanie pozyskać z NFZ i PFRON, ale części nadal brakuje… Zarząd Fundacji Włącz Się zdecydował, że także pokryje część kosztów wymiany aparatów słuchowych. Wojtkowi pozostaje zdobycie 1/4 wymaganej kwoty. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Wojtka w tym działaniu prosimy o przekazanie środków finansowych na konto Fundacji Włącz Się z dopiskiem Wojtek z Kępna.

Wojtek

Miejsce: Kępno