Błażej z Człuchowa

P10101301.jpg

4-letni Błażej z Człuchowa urodził się jako wcześniak w stanie ogólnym ciężkim. Rozpoznano wcześniactwo, zespół zaburzeń oddychania, zaburzenia elektrolitowe oraz hipoglikemię. Zdiagnozowano również retinopatię wcześniaczą, z powodu której wykonano dwukrotnie zabieg laseroterapii. Obecnie Błażej ma zdiagnozowaną wysoką krótkowzroczność oraz astygmatyzm. Posiada orzeczenie o niepełnosprawności – choroba narządu wzroku i opóźniony rozwój psychoruchowy, co wiąże się z zaopatrzeniem chłopca w przedmioty ortopedyczne ułatwiające funkcjonowanie, a także konieczność stałej opieki innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji oraz konieczność stałego współudziału na co dzień opiekuna dziecka w procesie jego leczenia, rehabilitacji i edukacji. Chłopiec od urodzenia jest pod stałą opieką Poradni Neurologicznej i Okulistycznej w Gdańsku, co wiąże się z częstymi wizytami i kosztami. Fundacja przekazała środki finansowe dla rodziców Błażeja, dzięki którym zakupią specjalistyczne okulary, obuwie z wkładką profilującą, a także wykonają niezbędne zabiegi rehabilitacyjne.

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Błażej

Miejsce: Człuchów

Trwa od: 15.08.2016

Zakończenie: 17.08.2016


Wpłaciło: 473 osób

Potrzebne jeszcze: 144440 zł

5560 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

KOLEJNI UCZESTNICZY KONKURSU WOLONTARIAT ROKU 2018 POKAZALI KLASĘ

WYREMONTOWALI MIESZKANIE SOCJALNE DLA SWOJEGO KOLEGI Z PRACY Grudzień to magiczny czas, ze względu na to, że to czas przedświąteczny. Dla Ekipy ze... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »