Wojtek z Włocławka

Zdjęcie-0002.jpg

Wojtek z Włocławka jest niepełnosprawny od urodzenia. Ma 43 lata, a urodził się z porażeniem mózgowym i urazem okołoporodowym. Chodzić i mówić nauczył się gdy miał 6 lat. Wojtek należy do Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Włocławskim Związku Niewidomych, gdzie ma nawet dziewczynę :) Podczas terapii uczy się korzystać z komputera, ma ćwiczenia w pisaniu i czytaniu, uczy się gotować. Podopieczni Warsztatów wyjeżdżają też na wspólne wycieczki. Warsztaty to Jego cały świat. Jak twierdzi Jego opiekunka prawna – siostra Małgosia, Wojtek jest tam szczęśliwy. Pomiędzy Warsztatami ma także dodatkową rehabilitację oraz ćwiczenia na basenie. Wojtek niestety bardzo często ma infekcje.

Obecnie zbieramy na rower rehabilitacyjny dla Wojtka, dzięki niemu będzie mógł więcej czasu spędzać aktywnie, co niewątpliwie przyczyni się do podniesienia jego poziomu odporności…i szczęścia :)

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Wojtek, lat 43

Miejsce: Włocławek, Kujawsko-Pomorskie

Trwa od: 2016-07-26

Zakończenie: 2016-12-31


Wpłaciło: 0 osób

Potrzebne jeszcze: 1500 zł

0 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

KOLEJNI UCZESTNICZY KONKURSU WOLONTARIAT ROKU 2018 POKAZALI KLASĘ

WYREMONTOWALI MIESZKANIE SOCJALNE DLA SWOJEGO KOLEGI Z PRACY Grudzień to magiczny czas, ze względu na to, że to czas przedświąteczny. Dla Ekipy ze... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »