Agnieszka z Legnicy

logo.jpg

Agnieszka Matuk ma obecnie 31 lat i nikt by nie powiedział patrząc na jej zdjęcie, że w 2010 roku przeszła bardzo rozległy udar niedokrwienny mózgu i była o krok od śmierci…. Leżała na Oddziale Intensywnej Terapii w Legnicy, jej stan był bardzo ciężki…Doznała porażenia prawostronnego spastycznego z afazją motoryczną. Od razu została tam poddana intensywnej rehabilitacji.

Na początku miała niedowład prawej strony ciała i nie mówiła. Rehabilitacja była bardzo żmudna i ciężka, ale nie poszła na marne… zaczęła powoli chodzić, mówić oraz wykonywać najprostsze codzienne czynności. Jednak do tej pory ma olbrzymie problemy ze sprawnością ręki, która w dalszym ciągu jest niewładna.

Agnieszka prosi nas o pomoc finansową, gdyż nie stać jej w obecnej chwili na jakąkolwiek rehabilitację, a cały czas jej potrzebuje żeby osiągnięte rezultaty nie cofnęły się i nie poszły na marne.

Z tego powodu konieczna jest ciągła, wysokospecjalistyczna rehabilitacja neurologiczna!!!! Na ten cel właśnie zbieramy.

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Miejsce:

Trwa od:

Zakończenie:


Wpłaciło: 0 osób

Potrzebne jeszcze: 0 zł

0 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

KOLEJNI UCZESTNICZY KONKURSU WOLONTARIAT ROKU 2018 POKAZALI KLASĘ

WYREMONTOWALI MIESZKANIE SOCJALNE DLA SWOJEGO KOLEGI Z PRACY Grudzień to magiczny czas, ze względu na to, że to czas przedświąteczny. Dla Ekipy ze... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »