Mateusz z Ryk

logo.jpg

Mateusz ma 24 lata, urodził się z wrodzonym uszkodzeniem centralnego układu nerwowego, zakwalifikowanym jako encefalopatia miokloniczna z padaczką oraz niedowładem czterokończynowym i opóźnieniem w rozwoju psychoruchowym. Mateusz wymaga wielospecjalistycznej opieki lekarskiej i wielokierunkowym leczeniem, a także stałej opieki rodziny ze staranną, wielogodzinną, codzienną rehabilitacją.

Mateusz jest młodym i pogodnym młodzieńcem, który optymistycznie patrzy na świat, a jego uśmiech jest radością dla rodziny, przyjaciół i także dla nas.

Miejsce:

Trwa od: