Daniel ze Złotowa

IMG_7479-Kopia.jpg

Daniel ma 5 lat, mieszka ze swoimi rodzicami w Złotowie. Choruje na całościowe zaburzenie rozwojowe. Już jako malec zachowywał się inaczej niż rówieśnicy. Rozwijał się dużo wolniej, był nadpobudliwy. Do 4 roku życia jego komunikacja polegała wyłącznie na krzyku i biciu. Na początku br. Daniel zaczął wypowiadać się i komunikować poprawnie, dzięki wizytom u logopedy oraz psychologa. Danielkowi życzymy wytrwałości i wielu sukcesów!

Pomóż nam zebrać potrzebną kwotę dla podopiecznego

Zbiórka została zakończona

Udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Dziękujemy za wsparcie.

Miejsce:

Trwa od:

Zakończenie:


Wpłaciło: 0 osób

Potrzebne jeszcze: 0 zł

0 zł
100%

KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Włącz się. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane podane w formularzu przetwarzamy w celu umożliwienia Ci wpłaty na prowadzoną przez nas zbiórkę oraz zbierania informacji o darczyńcach. Wypełnienie i zatwierdzenie formularza wpłaty na zbiórkę, a następnie zrealizowanie przelewu traktujemy jako wyraźne działanie potwierdzające chęć przetwarzania Twoich danych w ww. celach. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym pisząc e-mail na adres zgody@fundacjawlaczsie.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Aktualności

KOLEJNI UCZESTNICZY KONKURSU WOLONTARIAT ROKU 2018 POKAZALI KLASĘ

WYREMONTOWALI MIESZKANIE SOCJALNE DLA SWOJEGO KOLEGI Z PRACY Grudzień to magiczny czas, ze względu na to, że to czas przedświąteczny. Dla Ekipy ze... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »