KONKURS FOTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY - ZNAMY JUŻ 12 SZCZĘŚLIWCÓW

UŚMIECH, WAKACJE I RADOŚĆ - TAKIE FOTOGRAFIE TRAFIAŁY DO SIEDZIBY FUNDACJI PODCZAS TRWANIA TEGOROCZNYCH WAKACJI

Tym razem uczestnicy konkursu musieli wykazać się pomysłowością i determinacją, żeby móc pstryknąć zwycięskie zdjęcie!

Przypomnijmy, że tematyką konkursu miała być sceneria wakacyjnych wypraw oraz piekne uśmiechy. Zwycięskie prace podbiły serca Członków Komisji Konkursowej.

Najpiękniejsze fotografie, których autorzy otrzymują tablety to:

Nagrody trafią do laureatów Konkursu w ciągu 2 tygodni od daty ogłoszenia wyników.

Komisja Konkursowa przyznała w tym roku bardzo piękne nagrody pocieszenia - aparaty POLAROID SNAP :)

Serdecznie dziękujemy za udział w Konkursie i z niecierpliowością czekamy na koleny konkurs i kolejnych zwycięzców!!!!

Gratulujemy!!!!