1% Dziękujemy za piękny gest

 

W imieniu Fundacji Włącz Się składamy serdeczne podziękowania wszystkim Państwu, którzy dokonali wpłat 1% podatku na rzecz naszej organizacji.  Dziękujemy za wsparcie i ogromne zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli. Dzięki Państwu życzliwości Fundacja jako organizacja pożytku publicznego może realizować projekty i działania które przyczyniają się do realnej pomocy naszym Podopiecznym. 

  Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli Państwo naszą Fundację. Utwierdza nas to w przekonaniu o słuszności i ważności naszych działań, oraz pobudza do kolejnych inicjatyw. Środki uzyskane z wpłat 1% podatku przeznaczamy na wsparcie działalności statutowej - szczególnie na pomoc osobom niepełnosprawnym, cierpiącym lub znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Mamy rownież zamiar nadal pielęgnować i wspierać inicjatywę Wolontariatu wśród młodych ludzi.

 ZEBRALIŚMY DZIĘKI WAM KWOTĘ 71 478,61 zł 


Raz jeszcze dziękując mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa wsparcie i życzliwość również w kolejnych latach.

 

 


Aktualności

Dzieci Dzieciom na Dzień Dziecka!

 Dzieci dzieciom - siódmoklasiści ze Złotowa dali przykład! Fundacja „Włącz się!”, we współpracy z wolontariuszami z jednej ze złotowskich szkół podstawowych,... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »