Wakacyjny wolontariat w Szczecinku - PRZEDSZKOLE DO REMONTU!

PRZEDSZKOLE DO REMONTU!!!

Tak to się zaczęło: -"Korzystając z pomocy fundacji dla członków swojej rodziny - na stronie kliknąłem POMAGAM i tak dowiedziałem się o Wolontariacie Roku!!! Więc pomyślałem że tym razem mogę coś dać od siebie! to był 2017 i było zbyt późna pora roku aby cokolwiek remontować - nic straconego - pomyślałem...zrobimy to w 2018 !

Podczas luźnej rozmowy z Panią Dyrektor w przedszkolu dowiedziałem się, że  niedługo może zabraknąć miejsc dla najmłodszych - ponieważ jedna z sal dostała warunkowe dopuszczenie do użytkowania po kontroli PPOŻ.

Więc wiedziałem komu możemy pomóc !! Potem poszło jak z płatka - wraz z kierownikiem skrzyknęliśmy większą część załogi - relacjonuje nam na gorąco z-ca Kierownika Sklepu Media Expert w Szczecinku - Wojciech Słowikowski. 

Ta cudowna, zgrana ekipa wyremontowała ponad 60 m2 pomieszczeń!!! Przy projekcie pracowało 15 osób z załogi. Integracja i pomaganie - taka była ich dewiza.

Nasi wolontariusze dokonali m.in. demontażu płyt drewnianych, boazerii, uzpełnienia ubytków w ścianach. Zabudowli sprawnie wentylację, malowali, układali  panele wraz z listwowaniem. Dzięki finansowemu wsparciu Fundacji Włącz Się udało się zakupić i powiesić piękne tablice korkowe. Placówka otrzymała róznież śliczny nowy dywan, na którym Przedszkolaki będą spędzały dużo czasu podczas codziennej zabawy.

W imieniu Zarządu Fundacji dziękujemy całej ekipie za cudowną inicjatywę, za pracę, uśmiech i dobroć!!! 

Pamiętajcie, że dobro wraca...

 

 


Aktualności

Bieg charytatywny dla Wiktorii

07 kwietnia 2018 w Janikowie odbył się Bieg Charytatywny dla Wiktorii. Podczas imprezy zebrano 14 675, 86 zł!!!! "Nie spodziewaliśmy się... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »