DZIEŃ DZIECKA ZE STOWARZYSZENIEM UŚMIECH DZIECKA I RODZINAMI ZASTĘPCZYMI

KOLEJNY ROK, KOLEJNA NIESPODZIANKA Z OKAZJI DNIA DZIECKA - dla naszych Milusińskich 

W dniach 04-05 czerwca z małym opóźnieniem wyruszyliśmy na podbój stolicy a w szczególności podbój Rancza pod Bocianem, gdzie spędzaliśmy wspólnie i bardzo aktywnie czas. 

Dzień I

Po przyjeździe na miejsce, późnym popołudniem,  czekał na nas pyszny posiłek i słodka niespodzianka. Chwila oddechu i ruszyliśmy na obchód terenu. Okazało się, że kompleks oferuje wiele atrakcji związanych z wypoczynkiem dzieci - mianowicie zorganizowaliśmy kajaki, udało nam się połowić rybki, pograliśmy w mini golfa, odegraliśmy towarzyski mecz piłki nożnej a na zakończenie zrobilismy ognisko z kiełbaskami. Udało się również rozegrać niezwykle zacięty mecz towarzyski piłki nożnej i siatkówki! Pot się lał strumieniami - o godzinie 18:00 temperatura powietrza wynosiła 27 stopni C!!!

         

   

Niespodzianką wyjazdu okazała się wieczorna wizyta w stolicy - dzieci autokarem objechały większą część najważniejszych punktów Warszawy.  Dzieci zobaczyły m.in. Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy, ul. Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście, Plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza, Belweder. Do hotelu zlądowalismy około 23 - odziwo nie wszyscy byli zmęczeni :)

     

Dzień II

Po śniadanku wszyscy uczestnicy ruszyli na ulubioną atrakcję - mianowicie Park Linkowy. Pod okiem szkoleniowca i naszych cudownych i oddanych Wolontariuszy dzieci zmagały się z wysokościami. Zazwyczaj tego typu atrakcja jest mile odbierana przez dzieciaki i zawsze wywołuje wiele pozytywnych emocji.  Była również możliwość zmierzenia się ze ścianką wspinaczkową. 

          

 

Pomimo kilku przeciwności losu, pomimo mega upału szczęsliwie wróciliśmy.  Zmęczeni ale uśmiechnięci! 

Chwile spędzone z dziećmi na długo pozostaną w sercach wolontariuszy i mamy nadzieje, że Nasi Podopieczni, będą mieli co wspominać przez długie lata!

Dziękujemy Dzieciaki, za to, że jesteście :)

Do następnego!

M.C. 

 


Załączniki:

Aktualności

Dzieci Dzieciom na Dzień Dziecka!

 Dzieci dzieciom - siódmoklasiści ze Złotowa dali przykład! Fundacja „Włącz się!”, we współpracy z wolontariuszami z jednej ze złotowskich szkół podstawowych,... więcej »
Zobacz wszystkie aktualności »