DOM MAŁEGO DZIECKA W ŁODZI ZASYPANY DOBROCIĄ I WIELKIM UŚMIECHEM DZIĘKI WOLONTARIUSZOM FUNDACJI WŁĄCZ SIĘ!

O godzinie 09:00  pracownicy ze sklepów Media Exeprt w Łodzi i Wolontariusze Fundacji Włącz Się stawili się do pracy w Domu Dziecka dla Dzieci Małych w Łodzi przy ul. Zbocze.  Łącznie 15 osób zaangażowało się w piękny projekt!

Pomalowane zostały wszystkie pomieszczenia z wyjątkiem korytarza. W jeden dzień odświeżyli 3 sypialnie oraz duży salon z kuchnią. Prace zakończono ok. godziny 21:00!!! zmęczeni ale szczęśliwi!

"W ramach obiadu Panie opiekunki udostępniły  grilla w ogrodzie - więc połączyliśmy przyjemne z pożytecznym :)" - relacjonuje nam Koordynatorka projektu Dagna Orędowicz.

Sprzęty podarowane przez Fundację bardzo ucieszyły dzieciaki i Panie Opiekunki - szczególnie aparat , odkurzacz  i  TV , Dzieci od teraz mają mozliwość oglądania bajek - stary TV już był popsuty.

Wolontariusze przyznają: -"To była dla Nas sama przyjemność i już mamy w głowie kolejną akcję :) Tym bardziej , że chęć niesienia pomocy jest duża  w  łódzkiej ziemi :) Wspierały Nas osoby z Łódź 3  - Roman mąż p.Ali , jednej z opiekunek domu dziecka oraz Wiktoria z Łodzi 4"

Wielkie uznanie, wielkie brawa dla wszytskich uczestników tego wydarzenia. Wasza postawa jest godna naśladowania!!!

Pamiętajcie, dobro wraca!

GRATULACJE!

KOLEJNI UCZESTNICZY KONKURSU WOLONTARIAT ROKU 2018 POKAZALI KLASĘ

WYREMONTOWALI MIESZKANIE SOCJALNE DLA SWOJEGO KOLEGI Z PRACY Grudzień to magiczny czas, ze względu na to, że to czas przedświąteczny. Dla Ekipy ze... więcej »